2 KAMBARIŲ BUTAS TAURALAUKYJE, KLAIPĖDOS M.

Apartments
2 Beds
44 m²

Šiaurinėje Klaipėdos dalyje, Tauralaukyje, Klaipėdos g., parduodamas suremontuotas ir jaukiai įrengtas 2 kambarių butas. PARDUODAMA SU BALDAIS IR BUITINE TECHNIKA! Kviečiu apžiūrėti, dėl kainos derėsimės!

Butas tvarkingame mūriniame name, aplink privačių namų kvartalas. Labai patogi vieta, šalia darželis, mokykla, prekybos centras, netoli autobusų stotelė. Butas 2-ame aukšte iš 2. Bendras plotas 44 kv.m. Butas šiltas, saulėtas, vakarų ir rytų pusė. Sudėti plastikiniai langai, šarvo durys. Virtuvėje naujas šaldytuvas, orkaitė, kaitlentė, įrengtas grindinis šildymas. Svetainėje sofa-lova, televizorius, televizoriaus staliukas, komoda, valgomasis stalas su kėdėmis. Miegamajame kambaryje sumontuota erdvi sieninė drabužių spinta. Vonios kambaryje didelė vonia, karšto vandens boileris. Šildymas – miesto centrinis. Šildymo kainos nedidelės, apie 40 eu. Bute įrengtas kondicionierius. Butui priklauso išpirkta palėpė, erdvus sodas su 3 a žemės sklypo. Jame pavėsinė su baldais, netoli sandėliukas. Prieš kelis metus renovuotas stogas. Nuosavybės dokumentai tvarkingi, jokių skolų.
GERIAUSIOMIS SĄLYGOMIS PADĖSIU GAUTI BŪSTO KREDITĄ, TURTO VERTINIMĄ, SUTVARKYSIU KITUS BŪTINUS DOKUMENTUS ŠIAM BUTUI ĮSIGYTI!
Dėl apžiūros, papildomos informacijos galima skambinti tel. 8 615 422 43 ne tik darbo dienomis, bet ir po darbo valandų ar savaitgaliais.

Property details:

Property ID: IH-16495
Property Type: Apartments
Property Status: Sell
Building Type: Brick
Heating Type: Central
Building Condition: Repaired
Bedrooms: 2
Area Size: 44 m²
Year Built: 1970
Floors: 2

Additional details:

2 aukštas iš 2:

Features:

  • Apartments

Property Views: