NAUJOS STATYBOS PILNAI ĮRENGTAS 3 KAMBARIŲ BUTAS TAIKOS PR.

Apartments
3 Beds
89 m²

Pirkėjui nėra agentūrinio mokesčio!!!

,,ARKADOS” statytojo name erdvus, kokybiškai įrengtas 3-jų kambarių butas laukia naujų šeimininkų. Butas parduodamas su visais baldais bei buitine technika, greitos įkurtuvės! Puiki vieta, šalia viskas, ko reikia patogiam gyvenimui… Kaina derinama, tinka pirkimas su banko paskola. Maloniai kviečiu apžiūrėti!

Bendras buto plotas – 88,86 kv.m., 6 aukštas iš 9, naujesnė statyba – 2007 m. Butas labai šiltas ir ekonomiškas, autonominė – kolektorinė šildymo sistema – leidžianti individualiai reguliuoti temperatūrą bute pagal savo poreikius. Nedideli šildymo kaštai, gera garso izoliacija. Puikus buto išplanavimas, visą laiką šviesu, nes buto langai yra tiek rytinėje, tiek vakarinėje pusėse. Visi baldai gaminti pagal individualius užsakymus iš kokybiškų bei ilgaamžių medžiagų. Erdvus vonios kambarys su šildomomis grindimis. Bute įstiklinta jauki 6 kv.m. lodžija su baldais. Prie namo yra įrengtos vaikų žaidimų aikštelės. Laiptines prižiūri “Arkados” bendrija, laiptinės visada švarios, tvarkingos, įdiegtos apsaugos kameros saugumui. Butas strategiškai labai patogioje vietoje – šalia PC BIG/MOLAS, autobusų stotelės, mokyklos, darželiai, poliklinikos. Buto nuosavybės dokumentai tvarkingi, skolų nėra.

IŠPLANAVIMAS
* Tambūras – 11.47m²
* Svetainė – virtuvė – 34,61 m²
* Miegamasis – 16.43 m²
* Miegamasis – 15.09 m²
* San. mazgas – 6.02 m²
* Balkonas – 5.24 m².

JEI REIKIA, PADĖSIU JUMS GAUTI BŪSTO KREDITĄ GERIAUSIOMIS SĄLYGOMIS, TURTO VERTINIMĄ, SUTVARKYSIU KITUS BŪTINUS DOKUMENTUS ŠIAM BUTUI ĮSIGYTI!
Dėl apžiūros, papildomos informacijos galima skambinti tel. 8 615 422 43 ne tik darbo dienomis, bet ir po darbo valandų ar savaitgaliais.

Property details:

Property ID: IH-16351
Property Type: Apartments
Property Status: Sell
Building Type: Brick
Heating Type: Central thermostat
Building Condition: Neat
Bedrooms: 3
Area Size: 89 m²
Year Built: 2007
Floors: 6

Additional details:

6 aukštas iš 9:

Features:

  • Apartments
  • Newly built

Property Views: