ERDVUS 2 KAMBARIŲ BUTAS KLAIPĖDOS CENTRE, BANGŲ G.

Butai
2 Kambariai
61 m²

KLAIPĖDOS CENTRE – SENAMIESTYJE, PRIE JONO KALNELIO, BANGŲ G., PARDUODAMAS MANSARDINIO TIPO ERDVUS 2 KAMBARIŲ BUTAS SU PRIKLAUSANČIU NEMOKAMU PARKINGU!

Ilgalaikiai savininkai perleidžia mylimus namus naujiems geriems šeimininkams, ieškantiems galimybės susikurti nestandartinį būstą pagal individualius poreikius išskirtinėje vietoje! Kviečiu apžiūrai ir deryboms!

Bendras buto plotas 61,14 kv.m, 4 aukštas iš 4. Namas mūrinis, 1940 m. statybos. Laiptinėje tik 7 butai, tvarkinga, solidi kaimynystė. Butas labai prižiūrėtas, nors ir be šiuolaikiško remonto. Tualetas ir vonia atskirai. Sudėti plastikiniai langai, orientuoti į skirtingas puses, kambariai nepereinami. Virš buto yra palėpė, todėl darant remontą, galima keisti išplanavimą, perdaryti į 3 kambarių butą, perplanuojant erdves, įsirengiant aukštas lubas. Bute, be bendro ploto, dar yra du papildomi sandėliukai. Yra galimybė įsirengti židinį, terasą. Stogas tvarkingas, name atlikta šildymo sistemos renovacija, pakeisti radiatoriai, įrengtas autonominis miesto centrinis šildymas, reguliuojasi atskirai kiekviename kambaryje pagal poreikius. Renovuota namo laiptinė, pakeistas elektros įvadas, sudėti plastikiniai langai, atlikta apdaila, kodinės durys. Už renovaciją viskas išmokėta! Butui priklauso asmeninė parkingo vieta uždarame vidiniame kieme, todėl užtikrinamas gyventojų privatumas, saugumas. Taip pat butui priklauso kieme esantis sandėliukas. Buto nuosavybės dokumentai tvarkingi, nėra jokių skolų.
Nuostabi vieta gyventi: senamiestis, Danės upė, Jono kalnelis, visos pramogos čia pat, teatrai, klubai, prekybos centrai, senasis turgus, mokyklos, darželiai. Geras susisiekimas viešuoju transportu su bet kuria miesto dalimi.
Tinka pirkimas su banko kreditu. Laukiu skambučių tel. 8615 42243 ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais ar po darbo valandų. Konsultuoju dėl bankų kreditų, turto vertinimo, teismo leidimų įkeičiant ir visais kitais sėkmingo nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo klausimais.

Savybės:

ID: IH-08391
Tipas: Butai
Statusas: Parduoda
Pastato tipas: Mūrinis
Šildymas: Centrinis kolektorinis
Būklė: Reikia remonto
Kambariai: 2
Plotas: 61 m²
Pastatymo metai: 1939
Aukštas: 4

Papildoma informacija

4 aukštas iš 4:

Ypatybės:

  • Butas

Skelbimo peržiūros