NAUJOS STATYBOS 2 KAMBARIŲ BUTAS BIRUTĖS G., KLAIPĖDOJE

Butai
2 Kambariai
48 m²

Naujos statybos jaukiai įrengtas butas su lodžija Birutės g., Klaipėdoje, laukia naujų šeimininkų!
5a/7, 48 kv.m. Butas 2009 metų statybos, labai šiltas, įrengtas ne pardavimui, kokybiškomis medžiagomis, tinkamas iš karto gyvenimui. Parduodamas su visa buitine technika, virtuvės ir vonios kambario baldais. Koridoriuje sumontuota erdvi spinta stumdomomis durimis, taip pat yra įeinama spinta (sandėliukas).
Butas turi jaukią bei erdvią įstiklintą lodžiją (balkoną) į kurią galima patekti tiek iš miegamojo tiek iš svetainės. Langai į vakarus (į marias).
Butas patogiai išplanuotas, tad jaučiasi kur kas didesnis nei 48 kv. Lodžija į buto kvadratūrą neskaičiuojama.
Namas strategiškai labai geroje vietoje: šalia Naujosios perkėlos, Švyturio arenos, sporto maniežo, naujojo Klaipėdos miesto baseino ir pc Akropolis. Nuo Klaipėdos senamiesčio vos 20-imt minučių pėstute. Pačiame name veikia kepyklėlė, jogos ir sporto klubai. Namui priklauso ir vidinis kiemelis. Po namu yra automobilio stovėjimo aikštelė su galimybe nuomotis arba įsigyti parkavimo vietą. Draugiška namo kaimynų bendruomenė.

Galimos derybos! Tinka pirkimas su kreditu.
Laukiu skambučių tel. 8615 42243 dėl smulkesnės informacijos ir apžiūros ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais ar po darbo valandų.
Konsultuoju dėl bankų kreditų, turto vertinimo, teismo leidimų įkeičiant ir visais kitais nekilnojamojo turto sėkmingo pirkimo – pardavimo klausimais.

Savybės:

ID: 07893
Tipas: Butai
Statusas: Parduoda
Pastato tipas: Monolitinis
Šildymas: Centrinis kolektorinis
Būklė: Naujas
Kambariai: 2
Plotas: 48 m²
Pastatymo metai: 2009
Aukštas: 5

Papildoma informacija

5 aukštas iš 7:

Ypatybės:

  • Butas
  • Naujos statybos