NAUJOS STATYBOS PILNAI ĮRENGTAS 2 KAMBARIŲ BUTAS DRAGŪNŲ G., KLAIPĖDOS M.

Butai
2 Kambariai
45 m²

Gera kaina parduodamas naujos statybos 2 kambarių kambarių butas! Puikus buto išplanavimas, pilnai įrengtas. Parduodama su visais baldais ir buitine technika. Butas tinkamas gyvenimui arba nuomai iš karto, tvarkingas, niekas negyvena. Butas realiai atrodo geriau nei foto, kviečiu apžiūrėti. Dėl kainos derėsimės!
——————————————————————————————————
Šiaurinėje Klaipėdos dalyje, prestižiniame Dragūnų kvartale, parduodamas puikus 2-ų kambarių butas. Buto plotas 45,05 kv.m., 2a/4. NE KAMPINIS! Kambariai erdvūs, atskiri, langai vakarinėje pusėje. Mūrinis namas, nebrangus išlaikymas. Šildymas – centrinis kolektorinis (reguliuojamas), minimalios sąskaitos už šildymą, nedideli komunaliniai mokesčiai. Yra erdvus balkonas. Svetainė sujungta su virtuve, miegamasis, erdvus vonios kambarys kartu su WC. Priklauso sandėliukas rūsyje. Tvarkingas, erdvus kiemas, su vaikų žaidimų aikštele, nebus problemų dėl mašinų pastatymo.

Namas puikioje vietoje, vos 5 min. iki autobusų stotelės ar prekybos centrų. Čia pat gydymo įstaigos, Girulių miškas, poilsio, sporto zonos, pastatytas naujas vaikų darželis. KAINA NE GALUTINĖ! JEI REIKIA, PADĖSIU JUMS GAUTI BŪSTO KREDITĄ, TURTO VERTINIMĄ, SUTVARKYSIU KITUS BŪTINUS DOKUMENTUS ŠIAM BUTUI ĮSIGYTI! Tel. 8 615 422 43 dėl apžiūros, papildomos informacijos galima skambinti ir po darbo valandų ar savaitgaliais.

Savybės:

ID: IH-16158
Tipas: Butai
Statusas: Parduoda
Pastato tipas: Mūrinis
Šildymas: Centrinis kolektorinis
Būklė: Tvarkingas
Kambariai: 2
Plotas: 45 m²
Pastatymo metai: 2008
Aukštas: 2

Papildoma informacija

2 aukštas iš 4:

Ypatybės:

  • Butas
  • Naujos statybos

Skelbimo peržiūros