NAUJOS STATYBOS PILNAI ĮRENGTAS 2 KAMBARIŲ BUTAS DRAGŪNŲ G., KLAIPĖDOS M.

Butai
2 Kambariai
54 m²

Parduodamas naujos statybos 2 kambarių kambarių butas. Puikus išplanavimas, pilnai įrengtas, jaukus. Parduodama su visais baldais ir buitine technika! Butas tinkamas gyvenimui arba nuomai iš karto, tvarkingas, niekas negyvena. Dėl kainos derėsimės.
—————————————————————————————–
PIRKĖJUI NETAIKOMAS AGENTŪRINIS MOKESTIS!
—————————————————————————————–
Šiaurinėje Klaipėdos dalyje, prestižiniame Dragūnų kvartale, parduodamas puikus 2-ų kambarių butas. Buto plotas 54 kv.m., 3a/5. NE KAMPINIS! Butas jaukiai įrengtas kokybiškomis medžiagomis sau, ne pardavimui. Kambariai erdvūs, atskiri, langai pietinėje ir vakarinėje pusėse, tad butas nuolat yra saulėtas ir šiltas. Įstiklinta erdvi lodžija – balkonas. Šildymas – centrinis kolektorinis (reguliuojamas), minimalios sąskaitos už šildymą, nedideli komunaliniai mokesčiai. Yra galimybė papildomai įsigyti požeminiame garaže parkingo vietą, sandėliuką.
Namas puikioje vietoje, vos 5 min. iki autobusų stotelės ar prekybos centrų. Čia pat gydymo įstaigos, Girulių miškas, poilsio, sporto zonos, pastatytas naujas vaikų darželis.Tvarkingas, erdvus kiemas, su vaikų žaidimų aikštele, nebus problemų dėl mašinų pastatymo.
KAINA NE GALUTINĖ! JEI REIKIA, PADĖSIU JUMS GAUTI BŪSTO KREDITĄ, TURTO VERTINIMĄ, SUTVARKYSIU KITUS BŪTINUS DOKUMENTUS ŠIAM BUTUI ĮSIGYTI! Tel. 8 615 422 43 dėl apžiūros, papildomos informacijos galima skambinti ir po darbo valandų ar savaitgaliais.

Savybės:

ID: IH-15874
Tipas: Butai
Statusas: Parduoda
Pastato tipas: Mūrinis
Šildymas: Centrinis kolektorinis
Būklė: Suremontuotas
Kambariai: 2
Plotas: 54 m²
Pastatymo metai: 2007
Aukštas: 3

Ypatybės:

  • Butas
  • Naujos statybos

Skelbimo peržiūros