RENOVUOTAME NAME 2 KAMBARIŲ SU HOLU BUTAS VINGIO, KLAIPĖDA

Butai
2 Kambariai
55 m²

Renovuotame name (renovacija išmokėta!) Vingio g., Klaipėdos m., parduodamas puikus 2-jų kambarių su holu butas. Šalia yra „Sąjūdžio“ parkas, visa patogiam gyvenimui reikalinga infrastruktūra. 2018 m. namui atlikta pilna renovacija: apšiltintas fasadas, atlikta išorės apdaila dekoratyviniu tinku. Viduje pakeista vandentiekio sistema, nuotiekų stovai, renovuotos ventiliacijos, šildymo sistemos. Bute įrengta individuali šildymo apskaita – visi nauji radiatoriai su reguliuojamais termostatais ir šilumos skaitliukais, su labai mažais šildymo kaštais šaltaisiais metų sezonais. Name naujas erdvus liftas. Mašinų stovėjimo aikštelė praplatinta, tad visada rasite vietą mašinai. Namas tiek iš gatvės, tiek iš kiemo pusės apšviestas žibintais.

– 6 aukštas iš 9
– ne kampinis!
– butas šiltas, šviesus ir jaukus
– langai į pietryčių pusę (saulė iki maždaug 13 val., todėl neperkaista vasaros metu)
– visame bute sudėti plastikiniai langai ir roletai
– 2 įstiklinti suremontuoti, apšiltinti balkonai
– šarvuotos buto durys
– parduodama su buitine technika ir daliniais baldais
– tvarkinga, švari laiptinė, telefonspynė
– rami, saugi kaimynystė

Šalia yra „Sąjūdžio“ parkas su vaikų žaidimo aikštele, stadionu. Netoliese net keli darželiai ir mokyklos, kirpyklos, vaistinės, šeimos daktaras, prekybos centrai: IKI, RIMI, Norfa, Lidl, Grustė, statomas naujas prekybos centras su MAXIMA. Prekybos centrus BIG2 ir PC Molas pasieksite per 20 minučių pėstute arba 5 minutes automobiliu. Susisiekimas su miestu: autobuso stotelė už maždaug 50 m. Pagrindinėmis miesto kryptimis vyksta: -9 autobusas (Minijos g. – Ligoninė) -8 autobusas (Taikos pr. autobusų stotis), -5 autobusas (Šilutės pl. šiaurės pr.) -6 autobusas (už 5 min kelio), kuris Jus nuveš prie Jūros.

Su rimtu pirkėju kaina bus derinama apžiūros metu. Kviečiu saugiai apžiūrėti Jums patogiu metu! PADĖSIU JUMS GAUTI REIKIAMĄ PASKOLĄ, TURTO VERTINIMĄ, SUTVARKYSIU KITUS BŪTINUS DOKUMENTUS ŠIAM BUTUI ĮSIGYTI! Dėl apžiūros, papildomos informacijos galima skambinti ir po darbo valandų ar savaitgaliais.

BUTO IŠPLANAVIMAS:
– Koridorius: 3,15 kv.m.
– Holas: 9,00 kv.m.
– Virtuvė: 8,76 kv.m.
– Kambarys: 17,92 kv.m.
– Kambarys: 11,40 kv.m.
– Vonia: 2,56 kv.m.
– Sandėliukas: 1,06 kv.m.

Savybės:

ID: IH-14608
Tipas: Butai
Statusas: Parduoda
Pastato tipas: Blokinis
Šildymas: Centrinis kolektorinis
Būklė: Suremontuotas
Kambariai: 2
Plotas: 55 m²
Pastatymo metai: 1987
Aukštas: 6

Papildoma informacija

6 aukštas iš 9:

Ypatybės:

  • Butas
  • Renovuotas

Skelbimo peržiūros